Coneix el nostre Equip

L’empresa neix el 2014, i actualment ja comptem amb seus a peu de carrer a Granollers, Barcelona i Caldes d’Estrac.

 

Destaquem per ser l’única empresa immobiliària que presenta els seus serveis a través de les seves boutiques, un concepte nou en el sector, que fusiona el tracte personalitzat amb l’alt rendiment en termes de màrqueting immobiliari, aconseguint una experiència única per a cadascun dels nostres clients.

 

Comptem amb un equip consolidat i qualificat, que ens permet assessorar en qualsevol aspecte legal i jurídic a qualsevol dels nostres clients. Ens adaptem a tota situació, superant adversitats i gestionant incidències de forma àgil i eficaç.

 

Les nostres boutiques es diferencien per tenir una cartera d’immobles d’alta qualitat, gestionats amb les darreres eines tecnològiques aplicades en el sector immobiliari, i essent experts en la comercialització i publicitat d’immobles per a la cerca de potencials clients.

 

Gaudir dia a dia d’allò que fem i estar a prop de tots els nostres clients, és el que ens mou per a poder oferir un assessorament integral en cada una de les nostres operacions. Les opinions i ressenyes dels nostres clients ens avalen i això ens fa continuar essent ambiciosos i voler afrontar nous reptes.

Els nostres valors

Professionalitat

Orientació al client

Joves experts

Honestitat

Millora contínua

L’empresa està registrada en el Col.legi i associació d’agents immobiliaris (API) amb el número de registre 3.274. API és l’organització líder en el sector immobiliari a Catalunya i l’empresa forma part com a membre de l’organització. També estem registrats amb el número de AICAT 5948.

 

Formem part del Col·legi d’Aparelladors de Barcelona, el nostre número de col·legiat és 13.365. També, estem col·legiats en el Col·legi d’Administradors de Finques de Barcelona i Lleida, amb el número 44.671.

L’equip

Jordi Yetor

CEO

Jyetor@immotecnics.com

+34 650 60 52 00

Oriol Tarragó

Fundador

Otarrago@immotecnics.com

+34 661 41 55 75

Oriol Bueno

Inversions

& propietats d’alt standing

Manuela Matzeu

Consultor Inmobiliari

manuela@immotecnics.com

+34 661 03 41 34

Raquel Soriano

Responsable Administrativa

Raquel@immotecnics.com

+34 685 03 14 65

Danae Curti

Responsable Marketing

Danae@immotecnics.com

+34 649 26 69 53

Daniela Gonzales

Consultor Immobiliari

Daniela@immotecnics.com

+34 634 72 64 58

Francesc Llop

Consultor Immobiliari

flobo@immotecnics.com

+34 659 51 77 99

Yamil Ghaliya

Consultor Immobiliari

yamil@immotecnics.com

+34 673 05 73 71

Mireia García

Consultor Immobiliari

mireia@immotecnics.com

+34 630 40 79 47

Inna Lebedieva

Consultora Immobiliaria

inna@immotecnics.com

+34 622 76 26 36

¿Hablamos?
Hola, somos Immotècnics 👋
¿En qué podemos ayudarte?